-28%

Портативный мини термометр гигрометр HTC-003 White
179 ₴
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
- В наличии
- Код: 5573
+380 (95) 564-54-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цифровий термометр, гігрометр HTC-003 використовується для визначення температури і вологості в приміщеннях: в квартирі, дитячій кімнаті, спальні, кухні, офісі, в теплиці, в погребі, в інкубаторах та інших місцях.
Смайлик змінює настрій від відсотка вологості в приміщенні.
10% - 39% низька вологість
40% - 70% нормальна вологість
71% - 99% висока вологість
Кріплення за допомогою двостороннього скотчу ( в комплекті )
Характеристики:
Діапазон вимірюваних температур: -50°C - +70°C.
Точність: ±1°C
Діапазон вимірювання вологості - 10 --- 99%.
Точність вимірювання вологості ± 5% RH
Розмір приладу 45 мм - 45 мм - 16 мм.
Розмір екрану: приблизно 30 × 30 мм
Працює від батарейки типу ''таблетка'' AG10 (в комплекті)
Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HTC |
| Страна производитель | Китай |
| Внешний датчик | беспроводной |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Измерение влажности внутри помещения | Да |
| Измерение температуры внутри помещения | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип метеостанции | цифровой комнатный термометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип дисплея | Текстовый |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴





