-26%

Ремень держатель для рубашки Shirt Tucker Silicone
200 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 5696
+380 (95) 564-54-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач для сорочки Shirt Tucker - це тонкий пояс, з силіконовою накладкою, призначений для утримання сорочки на місці, аналогічний тому, як звичайний пояс утримує ваші штани. Досить закріпити даний ремінь на поясі, фіксуючи край сорочки в необхідному положенні і можна спокійно рухатися, не сковуючи свої рухи. Пристрій дозволить вам виглядати строго, залишаючи сорочку заправленої протягом усього дня.
Найпростіший і ефективний спосіб фіксувати сорочку, яка буде щільно прилягати до тіла. Він не тільки зручний і непомітний під одягом, а й надає вашому образу більш охайний зовнішній вигляд.
Тримач для сорочки ShirtTucker може використовується так само для суконь, сорочок, футболок і блузок. Призначений для чоловіків і жінок, які бажають досягти охайного зовнішнього вигляду.
Переваги:
Міцно фіксує краї сорочки, не даючи їй розправлятись;
Еластичний, має регульований розмір;
Не помітний під одягом;
Зручно фіксується;
Основні характеристики:
Матеріал: нейлон;
Тип: регульований;
Розмір: 115 x 2.5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Материал | Текстиль/резинка |
| Материал пряжки | Пластиковая |
| Пол | Унисекс |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Тип ремня | Универсальный |
| Цвет | Черный |
| Ширина ремня | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴







