Розмір - 52 (3XL)
Пояс: 88-94 см
Бедра: 112 см
Довжина: 47 см
Ширина штанини (напівобхват): 27 см
Матеріал: Поліестер, м'який і зручний, легкий і дихаючий
Дизайн: чоловічі літні шорти, еластичний пояс, шнурок для контролю об’єму талії, відповідно до потреб різних типів фігури.
Чоловічі зручні повсякденні шорти ідеально підходять для щоденного носіння, літнього пляжу, гольфу, спорту, повсякденних випадків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шорт от линии талии | 47 см |
| Застежка | Шнуровка |
| Количество карманов | 2 шт |
| Обхват бедер | 112 см |
| Обхват талии | 94 см |
| Посадка | Средняя посадка |
| Размер мужской одежды | 52 |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Тип товара | Шорты |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴



