Розмір - 52 (3XL)
Пояс: 88-94 см
Бедра: 112 см
Довжина: 104 см
Ширина штанини (напівобхват): 24 см
Матеріал: Поліестер, м'який і зручний, легкий і дихаючий
Дизайн: чоловічі спортивні штани, еластичний пояс, шнурок для контролю об’єму талії, відповідно до потреб різних типів фігури.
Чоловічі зручні повсякденні штани ідеально підходять для щоденного носіння, літнього відпочинку, гольфу, спорту, повсякденних випадків
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина по шаговому шву | 104 см |
| Количество карманов | 2 шт |
| Пол | Мужской |
| Размер мужской одежды | 52 |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка | Шнуровка |
| Обхват бедер | 112 см |
| Обхват талии | 94 см |
| Посадка | Средняя посадка |
| Стиль | Классический |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴



